Церква Живе Слово

Ласкаво просимо до церкви "Живе Слово"! Ми - різноманітна спільнота справжніх людей, які переживають справжнє життя разом. Недільні ранки - це час, коли ми збираємося разом, щоб рости та віддавати те, що маємо. Але наше життя це не тільки відвідування церкви по неділях. Ми хочемо бути церквою кожен день тижня. Наші двері відкриті, і ми сподіваємось, що ви приєднаєтесь до нас.

Наша місія та бачення

Те, що є спільним для нас, - це любов триєдиного Бога

Ми є общиною людей різного релігійного та нерелігійного походження. Те, що є спільним для нас, це любов триєдиного Бога (Отця, Сина та Святого Духа). "Живе слово" є євангельською церквою та членом Асоціації Біблійних Місіонерських Церков в Україні. Ми віримо, що Біблія є Словом Божим та вирішальним авторитетом в житті та вірі.

 

Церква “Живе Слово” – це любляча сім’я, в якій підтримують один одного і бажають бачити, як люди приходять до Ісуса, як свого Господа і Спасителя. Ми віримо, що лише люблячі стосунки з Богом, що змінюють життя, дадуть нам змогу по-справжньому любити ближнього так, як покликав нас до цього Ісус. Ми просто цінуємо любов до Бога і любов до людей! Наше бажання полягає в тому, щоб Боже Слово було люблячим та активним в наших життях, і щоб церква “Живе Слово” була світлом Ісуса у місті Львові.

 

Час та місце наших зустрічей

Кожної неділі ми збираємося об 11:00 у Львові по вулиці Володимира Великого 4 в залі #220 на 2-му поверсі


Google Map →